Software aditional

Discutii despre diversele programe de navigatie
4EST
Site Admin
Posts: 703
Joined: Tue Dec 09, 2008 10:13 pm
Contact:

Re: Software aditional

Post by 4EST »

foarte frumos! asteptam upload-ul

asemenea interfata este foarte sigura si o poate folosi oricine fara a risca nimic

Freaky
Posts: 22
Joined: Mon May 16, 2011 12:13 pm
Contact:

Re: Software aditional

Post by Freaky »

Merci! Momentan sunt la serviciu si nu am cardul la mine, iar acasa nu merge site-ul! nu stiu de ce! Nu este blocat de nici un soft de-al meu (firewall sau ceva protectie) ... o sa iau cardul la serviciu pt upload! ;)

Freaky
Posts: 22
Joined: Mon May 16, 2011 12:13 pm
Contact:

Re: Software aditional

Post by Freaky »

Am revenit cu meniul -----> http://www.megaupload.com/?d=DSQ5VRMT ... Pass: Freaky
Tot ce este in arhiva copiati in radacina cardului... este facut pt. SDMMC, rezolutie 800x480, 12 softuri de navigatie + niste programele. Pentru modificarea softurilor (calea lor, stergerea lor, cele care nu va trebuiesc), se modifica fisierul meniu.ini. Tin sa precizez ca, Explorerul merge, adica se lanseaza, dar din cauza interfetei originale a GPS-ului, nu apare (apare in spatele interfetei originale, testat in emulator WinCe6 si apare). Se poate inlocui calea spre alt program.

Freaky
Posts: 22
Joined: Mon May 16, 2011 12:13 pm
Contact:

Re: Software aditional

Post by Freaky »

Help! Vreau sa-mi fac un meniu in flash (ex. swf) si vreau sa il convertesc in exe. Ce imi trebuie (soft) sa convertesc flash'ul intr-un executabil sa mearga sa il lanseze wince (cale catre soft de navigatie - exe). Am incercat si nu se lanseaza ... imi da sa selectez un soft de navigatie... ma gandesc ca nu este compatibil exe'ul meu (cel convertit) cu wince! Va multumesc! Si astept cu nerabdare un raspuns! Tin sa adaug ca sunt posesorul unui 7004HD !

Freaky
Posts: 22
Joined: Mon May 16, 2011 12:13 pm
Contact:

Re: Software aditional

Post by Freaky »

Meniu 480x272- SDMMC - Parola Freaky ... nu l-am testat in gps ... am lucrat numai in emulator...eu am 7" 800x480 ... 7004HD


(L-am repus!)

http://www.megaupload.com/?d=2HZHZ3EY
Last edited by Freaky on Wed Sep 14, 2011 12:43 am, edited 1 time in total.

4EST
Site Admin
Posts: 703
Joined: Tue Dec 09, 2008 10:13 pm
Contact:

Re: Software aditional

Post by 4EST »

The file you are trying to access is temporarily unavailable. Please try again later.

o sa mai reincerc

Freaky
Posts: 22
Joined: Mon May 16, 2011 12:13 pm
Contact:

Re: Software aditional

Post by Freaky »

4EST wrote:The file you are trying to access is temporarily unavailable. Please try again later.

o sa mai reincerc
L-am pus de 2 ori ... e de la ei ... dati click de mai multe ori pe el si o sa mearga! ;)

4EST
Site Admin
Posts: 703
Joined: Tue Dec 09, 2008 10:13 pm
Contact:

Re: Software aditional

Post by 4EST »

password?

Freaky
Posts: 22
Joined: Mon May 16, 2011 12:13 pm
Contact:

Re: Software aditional

Post by Freaky »

Freaky wrote:Meniu 480x272- SDMMC - Parola Freaky ... nu l-am testat in gps ... am lucrat numai in emulator...eu am 7" 800x480 ... 7004HD


(L-am repus!)

http://www.megaupload.com/?d=2HZHZ3EY

:D mai sus .... Parola: Freaky

Freaky
Posts: 22
Joined: Mon May 16, 2011 12:13 pm
Contact:

Re: Software aditional

Post by Freaky »

As adauga ... Meniu_800x480.zip - autor necunoscut (din Schimbarea interfetei GPS (BLOG) ) ... de fapt este tot de mine facut .... desi l-am postat pe forum ... (Eu = Freaky) Multumesc!

Post Reply