Posibilitate modificare harti

Aceasta sectine este dedicata testelor si comparatiilor atat la nivel hardware, cat si la nivel software.

Va invit sa contribuiti cu experientele si parerile voastre, pentru ca acestea conteaza cel mai mult!
Post Reply
afgpav
Posts: 10
Joined: Fri Feb 05, 2010 9:01 am

Posibilitate modificare harti

Post by afgpav »

Fiind un novice in ale softului, pun si eu o intrebare - exista posibilitatea de a modifica hartile ? deoarece am vazut ,cel putin in Iasi multe neconcordante intre ce arata harta de pe gps si situatia reala a strazilor, si consider ca ar fi binevenita o idee ca fiecare utilizator sa poata face cateva modificari, fiecare pe raza orasului sau.

4EST
Site Admin
Posts: 703
Joined: Tue Dec 09, 2008 10:13 pm
Contact:

Re: Posibilitate modificare harti

Post by 4EST »

nu exista. sunt site-uri specializate unde se pot propune producatorului modificari

viossboss
Posts: 14
Joined: Mon Oct 11, 2010 9:27 pm
Location: braila

Re: Posibilitate modificare harti

Post by viossboss »

afgpav wrote:Fiind un novice in ale softului, pun si eu o intrebare - exista posibilitatea de a modifica hartile ? deoarece am vazut ,cel putin in Iasi multe neconcordante intre ce arata harta de pe gps si situatia reala a strazilor, si consider ca ar fi binevenita o idee ca fiecare utilizator sa poata face cateva modificari, fiecare pe raza orasului sau.
Unul dintre ele care se pare ca tin cont de parerile utilizatorilor http://www.topmap.com/index.php?q=en/terkepszerkeszto
GPS 4.3" Navo 4302 600Mhz IGO 8.3.4.142975 ;Primo 1.2 .

Post Reply