gps 7003 bt avin de nepretuit

Post Reply
hessy
Posts: 1
Joined: Mon May 21, 2012 7:25 pm

gps 7003 bt avin de nepretuit

Post by hessy »

am achizitionat de o luna acest gps si nu imi ramane sa spun decat ca valoreaza gretatea lui in aur
ca si voi am incercat sa ma ghidez in functie de forum in alegerea mea si sper astfel sa va ajut
Iata ce m-a lasat placut suprins :
-claritate display impresionant rezolutia fantastica pt un ecran de 7 inch
-aplicatie bluethoot de nota 10 , download sms , agenda, si ceea ce nu e spus pe site optiunea DUN -conectare la net prin telefon , destul de rar si mere :shock:
-aplicatia gps igo primo (nici nu am nevoie de altceva) e buna si conectarea se face cat ai zice 'gps'
-nota 10 pentru win ce 6.0
-convertor , calculator , etc
-desing placut , deosebit , spate din material siliconic , margine cromata , finisaje de lux si nu numai
-s-a mai spus ca e destul de micut procesorul pentru ecran - poate mai are frame-uri sesizabile la filme dar nu dranjeaza si putem sa gasim defecte doar daca le cautam cu tot dinadinsul la acest aparat - daca nu ar avea defecte ar fi perfect si nimic nu prea e perfect
-promptitudine livrare , confirmare comanda de apreciat .
Am luat produsul cu un card de 16 gb destul de ieftin si o husa indispensabila apropo deasemenea foarte solida daca imi permiteti a spune asa
-fiind un impatimit al ecranelor mari am optat pt 7 inch si bine am facut , la pretul asta jignitor de mic nu are rost sa iei mai mic , '' vezi si pietrele de pe sosea pe el'' :)) dar sunt sigur ca si celelalte merg la fel de bine
-suplineste 60/70 % din functiile unei tablete , deci castig aproape dublu la cumpararea acestui device
-portul AVIN merge , e ok -pentru asta l-am si ales in detrimetul 7004 hd
-accesorii peste accesorii incarcator masina , incarcator camera, cablu av in , cablu USB , suport normal, foarte multe in pachet
-singurul minus deranjant este sunetul care desi foarte clar se aude foarte incet in muzica si filme se aude foarte incet , chiar si cu casti , in aplicatia gps insa e ok , dar tinand cont de destinatia aparatului , si faptul ca muzica si filmele le rulezi la plictiseala in loc de tableta nu cand conduci , e un minus putin important .
In magazin asa ceva am vazut la 9-11 milioane si aici e....nebunatic de ieftin

Pe scurt , nu stiu ce ati mai vazut voi dar de aici nu va puteti dezlipi fara sa cumparati o astfel de minune ,fie chiar si alte modele ... gps de 5 inch la 250 lei :ugeek: ......hai sa fim seriosi , in magazin sunt de 3 ori mai scumpe , pe net mai ieftine dar sa nu uitam tranzactiile pe net nu sunt intotdeauna de incredere pe cand aici omul e parolist.

Ce mai , am cautat mult rau gps , dar am si gasit peste asteptari, Bafta la achizitii

4EST
Site Admin
Posts: 703
Joined: Tue Dec 09, 2008 10:13 pm
Contact:

Re: gps 7003 bt avin de nepretuit

Post by 4EST »

multumim pentru feedback si ne bucuram ca sunteti multumit, asta reprezinta reclama noastra - clienti multumiti

obsidian40
Posts: 2
Joined: Wed Sep 22, 2010 10:50 pm

Re: gps 7003 bt avin de nepretuit

Post by obsidian40 »

Salut, cum te-ai conectat la net prin telefon cu DUN ? Multumesc 1

movy
Posts: 3
Joined: Wed May 07, 2014 10:07 pm

Re: gps 7003 bt avin de nepretuit

Post by movy »

Am si eu o intrebare. Am luat un 7004HD BT-AVIN dar pe modul Bluetooth nu imi descarca agenda din telefon si nu imi apare cine ma suna. La modelul 7003 merge? Poti pune niste imagini cu modul de afisare al agendei ? Multumesc

4EST
Site Admin
Posts: 703
Joined: Tue Dec 09, 2008 10:13 pm
Contact:

Re: gps 7003 bt avin de nepretuit

Post by 4EST »

depinde de telefonul mobil

movy
Posts: 3
Joined: Wed May 07, 2014 10:07 pm

Re: gps 7003 bt avin de nepretuit

Post by movy »

Iphone 5s

4EST
Site Admin
Posts: 703
Joined: Tue Dec 09, 2008 10:13 pm
Contact:

Re: gps 7003 bt avin de nepretuit

Post by 4EST »

daca cineva are acest telefon si acest model de gps, poate ne spune

Post Reply