Sugestie

Post Reply
afgpav
Posts: 10
Joined: Fri Feb 05, 2010 9:01 am

Sugestie

Post by afgpav »

Cred ca ar fi indicata o sectiune " impresii ale utilizatorilor " despre modelele achizitinate, o sectiune cu "tips" pentru cei mai experimentati care pot oferi solutii pentru cei mai putin experimentati

4EST
Site Admin
Posts: 703
Joined: Tue Dec 09, 2008 10:13 pm
Contact:

Re: Sugestie

Post by 4EST »

buna idee. Impresiile sper sa fie trecute si ca reviews in site-ul de prezentare http://www.g-p-s.ro/index.php?option=co ... &Itemid=56

ro70ct09
Posts: 7
Joined: Wed Apr 21, 2010 1:38 pm

Re: Sugestie

Post by ro70ct09 »

Pentru site: cred ca ar fi in avantajul rascolitorilor de informatie, daca ai introduce un motor de cautare dupa criterii. Eu, de exemplu vreau sa faca totul si la cel mai mic pret :lol: Ar fi util sa gasesc direct ce ma intereseaza. Succesuri.

4EST
Site Admin
Posts: 703
Joined: Tue Dec 09, 2008 10:13 pm
Contact:

Re: Sugestie

Post by 4EST »

multumesc pt sugestie, daca gasesc ceva in acest sens se va implementa

Joky
Posts: 3
Joined: Tue Dec 21, 2010 12:54 pm

Re: Sugestie

Post by Joky »

Buna, in sectiunea teste ar fi indicat sa pui si un topic Igo8 vs Primo, cred ca Amigo a fost doar un soft de trecere de la Igo8 la Primo si nu foarte multa lume stie de el. Totusi Primo are functiile de camion, care cu ajutorul nostru ar pute sa fie un nou Igo8 perfect. Aici ma refer sa postam cele mai bune variante de harti, data.zip, branding.zip, sys.txt si alte chestii care sa functioneze bine pe modul camion.

4EST
Site Admin
Posts: 703
Joined: Tue Dec 09, 2008 10:13 pm
Contact:

Re: Sugestie

Post by 4EST »

Esti invitatul meu sa creezi acel topic :)

Post Reply