Cumparare NAVO 4302

Aici se pot discuta diverse modele de GPS-uri, intrebari si raspunsuri referitoarele la ele
Post Reply
serban1956
Posts: 2
Joined: Thu May 02, 2013 4:16 pm

Cumparare NAVO 4302

Post by serban1956 »

Buna ziua. As dori sa cumpar de la dvs. acest model de GPS. Inainte de asta as avea cateva intrebari:
1 Cu ce soft de navigatie se livreaza? Am folosit pana acum iGo 8 si am fost multumit de el. O facilitate importanta pt. mine este posibilitatea trecerii din mod landscape in mod portrait
2. Instalarea softului presupune un cost suplimentar?
3. Considerati ca exista (in oferta dvs) vreun model cu luminozitate si o calitate a sunetului mai bune?
4. Alimentarea este situata in partea stanga a aparatului? Nu-mi dau seama prea bine din poze
Multumesc

4EST
Site Admin
Posts: 703
Joined: Tue Dec 09, 2008 10:13 pm
Contact:

Re: Cumparare NAVO 4302

Post by 4EST »

Aparatul e compatibil cu multe programe de navigatie, inclusiv igo8 pe care il folositi, dar care nu mai este dezvoltat
Se livreaza cu toate hartile din Europa pentru autoturisme fara costuri suplimentare. Pentru mai multe detalii, sunati-ne

Are mufele pe partea stanga

Este cel mai luminos din aparatele cu windows CE.
Despre sunet nu stiu ce sa va spun, nu este o "calitate" deosebita a sunetului in cazul aparatelor GPS. De obicei clientii sunt interesati daca se aude suficient de tare.

serban1956
Posts: 2
Joined: Thu May 02, 2013 4:16 pm

Re: Cumparare NAVO 4302

Post by serban1956 »

Multumesc frumos. Am sa va sun. Dar dupa Paste. Pana atunci Sarbatori fericite, multa sanatate si bucurii.

4EST
Site Admin
Posts: 703
Joined: Tue Dec 09, 2008 10:13 pm
Contact:

Re: Cumparare NAVO 4302

Post by 4EST »

Sarbatori fericite. Ne auzim incepand cu miercuri, 8 mai

Post Reply