gphg, vand navo 4302

Aici se pot discuta diverse modele de GPS-uri, intrebari si raspunsuri referitoarele la ele
Locked
gphg
banat
Posts: 126
Joined: Sun Jan 23, 2011 12:31 pm

gphg, vand navo 4302

Post by gphg »

Vand aparat navo 4302, cu toate softurile imbunatatite de mine, cu card de 8 gb. Softuri perfect functionale pe aparat:
Igo 8.3.5 cu map changer....
Ndrive
IgoPrimo 1.2 full Europe
Navigon 7.7.6
Mireo ultimul soft
MioMap 2008
Asistenta gratuita pentru cumparator pentru instalarea altor softuri sau upgrate-ul celor existente (asta costa mult)
La cerere se poate pune Garmin, Navitel, MioSpirit, Amigo, Automapa, Medion Gopal (nu recomand pe acest aparat) si multe altele.
Doritorii, rog PM.

costib
Posts: 23
Joined: Tue Jul 19, 2011 5:07 pm

Re: gphg, vand navo 4302

Post by costib »

Putem sti si noi catre ce aparat este upgrade-ul?

THX.

gphg
banat
Posts: 126
Joined: Sun Jan 23, 2011 12:31 pm

Re: gphg, vand navo 4302

Post by gphg »

Doar pentru cel in cauza (navo4302) si numai pentru potentialul cumparator.

adoramiss
Posts: 1
Joined: Mon Sep 19, 2011 1:26 pm

Re: gphg, vand navo 4302

Post by adoramiss »

gphg wrote:Doar pentru cel in cauza (navo4302) si numai pentru potentialul cumparator.
Salut, mai e valabil? Ce pret in config descrisa? Sunt interesat, da-mi un pm. E luat de mult de la dan? Mai e in garantie? Ceva probleme la rulare?

gphg
banat
Posts: 126
Joined: Sun Jan 23, 2011 12:31 pm

Re: gphg, vand navo 4302

Post by gphg »

E in garantie, e cumparat de 10 luni, ieri am facut si medion gopal sa mearga super pe el. Nu pun pret, cine da mai mult e al lui.
Nu-mi convine pretul, nu vand!
Image
Cam asa arata Igo Primo 1.2, dar exista vreo 7 branding incluse.
Cumparatorul are 2 ani de zile exclusivitate in ceea ce priveste softurile mele. Eu nu o sa mai postez vreun soft vreodata!

costib
Posts: 23
Joined: Tue Jul 19, 2011 5:07 pm

Re: gphg, vand navo 4302

Post by costib »

gphg wrote:Doar pentru cel in cauza (navo4302) si numai pentru potentialul cumparator.
Ooops, nu m-am exprimat bine si ai inteles gresit.
Vroiam sa te intreb ce model de GPS iti vei cumpara dupa ce il vinzi pe acesta.
Scuze.

serjgh
Posts: 16
Joined: Sat Feb 05, 2011 6:01 pm

Re: gphg, vand navo 4302

Post by serjgh »

Ce se mai aude cu noul model de 5 inch cu placa de 4302? Cand apare?

4EST
Site Admin
Posts: 703
Joined: Tue Dec 09, 2008 10:13 pm
Contact:

Re: gphg, vand navo 4302

Post by 4EST »

am primit deja si am testat prima bucata, e ok, si va apare la vanzare probabil spre final de octombrie

gphg
banat
Posts: 126
Joined: Sun Jan 23, 2011 12:31 pm

Re: gphg, vand navo 4302

Post by gphg »

Adjudecat, topic-ul se poate inchide. M-a intrebat cineva ce device o sa-mi cumpar. Nu imi mai cumpar! O sa raman sa navighez cu telefon pe android, iar pentru testare softuri (cand am timp) pe win ce, o sa imprumut de la vecini. Si o sa va spun si o poveste (off-topic). Am fost unul din refugiatii de pe ROI si am incercat sa vad daca cei pe care i-am aparat pe acolo pot face fata la anumite presiuni si isi respecta promisiunile date. Am ajuns in scurt timp la concluzia ca totul este praf aruncat in ochi. @4EST o sa inteleaga mai bine, poate! Am ajuns la concluzia ca forumurile gps in Romania sunt create si intretinute de cativa fanatici ai fenomenului. Unii muncesc din pasiune (prea putini), unii din interes! Fiind unul din cei care muncea din pasiune, renunt sa mai servesc interese si renunt in acelasi timp si la pasiune! Cu stima !

4EST
Site Admin
Posts: 703
Joined: Tue Dec 09, 2008 10:13 pm
Contact:

Re: gphg, vand navo 4302

Post by 4EST »

ok si solutia cu telefonul, am probat si eu, mai rau e cand suna cineva si trebuie sa alegi: ori urmaresti navigatia ori raspunzi la telefon :)

offtopic pentru a lamuri cititorii: supararile lui gphg n-au fost pe acest forum, ci pe altele, dar din pacate decizia sa de a nu mai contribui din pasiune se aplica peste tot, deci si aici la noi pe forum :(
Oricum, tot respectul pentru eforturile depuse pana acum, si sunt sigur ca sunt si altii care te apreciaza ca mine, dar de obicei fac asta in liniste

Locked